Danas je 15 Maj 2021, 07:49

Dobro dosli na ACBiH(Come as guests, stay as family.)

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Stranica 1 od 1 [ 5 Posta ] 
Pogled za štampu Prethodna tema | Sledeća tema
Autoru Poruka
 Tema posta: dimming instrument tabla AUDI A4 b5 2000 1.8TQ
PostPoslato: 05 Okt 2016, 16:54 
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Sep 2016, 17:42
Pozdrav nedavno sam postao vlasnik Audi A4 1.8Tq 110kw 2000g, prije njega posjedovao sam Golf 4 GTI.

Mada poprilicno meni slicna vozila Audi me odusevio dizajnom kvaliletom plastike i nekih dodataka.

E sad bas u pitanju je jedan od dodataka na vozilu a to je prekidac za podesavanje visine farova i osvjetljenja enterijer rasvijete kojeg moj Audi ne posjeduje. Malo sam listao po google al nisam mogao da nadjem rjesenje za problem automackog zatamljenja rasvijete u noci a pojacavanje preko dana to mi malo smeta jer puno bi sve ljepse izgledalo da nije smanjena svjetlost u noci. Znam da je u pitanju senzor u satu kod kazaljke al postoji li kakav nacin da se on ugasi mislim da se smanji njegova osjetljivost jer realno u audiu sto jace svijetli to je bolje ;)

Nadam se da cu dobiti neku pomoc dal preko VAG-COm ili neki drugi nacin pokusao sam u satu preko onih valjcica sto vire al nista se ne desava.

Hvala unaprijed

Tema posta: Re: dimming instrument tabla AUDI A4 b5 2000 1.8TQ
PostPoslato: 10 Okt 2016, 16:36 
Aktivan član
Aktivan član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2010, 23:25
Automobil: '03 A4 Avant 1.8T
Desni štapič okrečeš ljevo za smanjenje svjetlosti a desno za pojačanje... jedino tako možeš podesiti

Podešavanje visine farova ti je na levoj strani od volana, imaš tri nivoa, jedino ako imaš xenon onda se visina automatski podešava i nemaš tog regulatora, jer je on vezan na prednji most

PostPoslato: 13 Okt 2016, 12:18 
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Sep 2016, 17:42
LaKi je napisao:
Desni štapič okrečeš ljevo za smanjenje svjetlosti a desno za pojačanje... jedino tako možeš podesiti

Podešavanje visine farova ti je na levoj strani od volana, imaš tri nivoa, jedino ako imaš xenon onda se visina automatski podešava i nemaš tog regulatora, jer je on vezan na prednji most

Probao sve i stapic na desnoj strani pod pritiskom bez njega nista se ne dasava isto sam pokusao i sa lijevim stapicem na satu nista.
Na lijevoj strani poredf volana nemam nikakav prekidac nasao sam na netu da ima bez i sa prekidacem kod ovog sa prekidacem tu se podesava sve a bez njeg kao ima xenone sami se podesavaju farovi i tako rasvjeta u satu i istrumentima prema unutarnjem osvjetljenju.

PostPoslato: 13 Okt 2016, 14:40 
Povremeni član
Povremeni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Avg 2016, 12:45
Automobil: A6 4F 3.0
Slika govori hiljadu (tisuću ) :-) riječi slikaj daj malo da se vidi sta ovo u slijepo na ćoravo :-)

PostPoslato: 13 Feb 2021, 12:56 
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Mar 2017, 11:36
Pozdrav,momci...i djevojke,hehe...ne znam je li ovdje pogodno ali volio bih da me neko posavjetuje. Naime,htio sam na svom Audi A4,3.0,2006.godina,da probam ugraditi onaj LCD displej,da izvadim komplet radio i komande za klimu. E,sad,neko kaze,da je to nesigurno,neko kaze da se to moze bez problema srediti. Pa me zanima zna li neko u BiH gdje bi se to moglo fino,sigurno i lijepo uraditi?
Unaprijed hvala.

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
 Stranica 1 od 1 [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]